Canlı Çiçek Aranjmanı

Canlı bitkiler, sevdiklerinize mutluluk verecek şık bir sürpriz yapmak için tercih edebileceğiniz en güzel armağanlar arasında yer alır.

Siz de sevdiklerinizin hayatlarındaki başlangıçları kutlamak, doğum günü veya yıldönümlerinde onları unutmadığınızı ifade etmek veya zor zamanlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek için hediye tercihinizi saksı çiçeklerinden yana kullanabilir, onlara hem ev veya ofislerine huzur ve zindelik katacak, hem de her zaman sizi anımsatacak olan son derece zarif bir dekoratif bitki armağan edebilirsiniz.

Özkul Çiçek’in saksı çiçekleri kategorisinde; barış çiçeği olarak bilinen Spatifilyum, en güzel salon bitkilerinden biri olan Benjamin, zarafetin simgesi olarak anılan Antoryum, her ortama şıklık katan Orkide, tropikal bir bitki olan Yucca ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan ve farklı anlamlar yüklenen daha çok sayıda bitki türünü bulabilirsiniz.

Hem mis gibi kokularıyla hem de cıvıl cıvıl görünümleriyle enerji veren saksı bitkileri sayesinde, doğanın güzelliğini iç mekânlara taşımanız mümkün.