• Kutu Harf Tabela 9
  • Kutu Harf Tabela 24
  • Kutu Harf Tabela 22
  • Kutu Harf Tabela 23

Kutu Harf Tabela

Alüminyum oyma tabelalar; yapılacak grafik ve harflerin, malzemenin CNC router cihazı ile dekupe (oyma) edilerek, arkadan plexglas yerleştirilmesi, plexglas üzeri renkli folyo kaplaması ile sağlandığı gibi ön yüzde dekupe kabartma plexi harflerin kullanılmasıylada imal edilir. Aydınlatma sistemi eklenmesiyle daha şık, dekoratif alümünyum tabela ortaya çıkar.

Alüminyum tabelalar iş yerlerinize görsel açıdan zengin bir görünüm katar.

Alüminyum kabartma harfler; alüminyum malzemeden kabartma kutu harf, şekil tabelalardır, tek başlarına dekoratif uygulancağı gibi, kaset veya kutu tabela üzerinede uygulanır.

Paslanmaz kutu harf tabelaları istenilen renklerde boyanarak hazırlanmaktadır. Özellikle paslanmayan sac kullanıldığı için çok uzun süre kullanılabilir. Kutu harf tabelada lehim işlemi bitirildikten sonra harfler için parlaklık veren paslanmaz sac kullanılmasına rağmen ekstra olarak tam bir parlaklık sağlamak için polisaj işlemi yapılmaktadır. Böylece tabelanın harfleri daha uzun süre parlak ve dayanıklı olmaktadır. Polisaj işleminden geçerek hazırlanmış olan paslanmaz kutu harf tabelaları isteğe göre ışıklı ve ışıksız olarak hazırlanmaktadır.