• Led Tabela 6
  • Led Tabela 10
  • Led Tabela 4
  • Led Tabela 1

Led Tabela

Kayan Yazı panoları Akan Yazı,Yürüyen Yazı diyede adlandırılmaktadır. Kayan yazı panolarının kullanımı son yıllarda ülkemizde hızla artmış ve klasik tabelaların yerine veya tabelaları tamamlayıcı bir unsur olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Kayan Yazı panolarının bu kadar rağbet görmesinin en önemli nedenlerinin başında klasik reklam panolarında olmayan ışıkların hareket etme özelliği ve pek çok kelimenin akan yazı şeklinde tek bir panoda gösterimine imkan vermesinden kaynaklanmaktadır.

Her işletmede ışıklı yada ışıksız olarak mutlaka bulunan tabelaların çokluğu sokaklarda sıradanlaşmaya ve dikkat çekme niteliğini yitirmeye neden olmuştur, oysa Kayan Yazı panoları tabelaları tamamlar ve diğer reklam panolarından ayırır.

Duyurusu, Kampanyası vs. Kısacası Söyleyecek sözü olan Her işletmeye çok ciddi katkılar sağlar, üstelik yerine göre sık sık yapılan bez, branda türü afişler ve camlara yapıştırılan folyo kesim yazıların masraflarından kurtardığı gibi istediğiniz mesajınızı çok kısa bir sürede Akan yazı panolarına girerek ilan edebilirsiniz.

Ledli Akan Yazı panoları firmamızda standart boylarda seri olarak imal edilmektedir, bu sayede ürün kalitesi yıllar içinde artmış ve arızalara yer bırakılmamıştır.