Hakkımızda

Firmamız 1994 yılında Ispartanın Yalvaç ilçesinde kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne kadar ısparta ve antalya ve burdur bölgesine reklam ve tente sistemleri üzerine hizmet etmektedir. Bu bölgede en hızlı ve uygun fiyatla ve müşterilerine hizmet etmektedir.
Tente sektöründe kısa zamanda uzun yol alan firmamız, kazandığı birim ve tecrübeyle Isparta’nın Yalvaç ilçesinde üretim tesisini kurmuştur. Kurulan bu tesis sayesinde yurt içinde geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Müşterilerinin memnuniyeti en büyük kazancıdır.

Firmamız tente sistemlerini Özkul markasının kalitesi ve güvenilirliği altında satışa sunmaktadır.

Çiçekcilik sektöründe herbiri farklı ve insana özgü anlamlar taşıyan çiçeklerimizle;Anlatamadıklarınızı anlatmak,duygularınızı sevdiklerinize yansıtmak için yola çıktık. Sektörde kalitesi ve başarısıyla tanınan Özkul Çiçekçilik mağazasında her türlü taze çiçek, saksı çiçeği ve aksesuarlardan cam ürünlere kadar bir çok ürünü bulundurmaktadır.

Profesyonel kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili CRM politikası ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti elde eden firmamız, bu sayede müşteri portföyünü devamlı genişletmektedir.

Firmamız, tecrübeli ve hızlı satış kanalları ile de müşterilerine kaliteli ürün ve iyi hizmet sunarken, bu anlayışı ve felsefeyi tüm Türkiye’ye göstermektedir. Firmamız teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle iç pazarda adından sıkça söz ettiren bir konumuna gelmiştir.

Daha önce yaptığımız gibi…

Gölgemizi her yere kurmaya devam ediyoruz…

 

Yalvaç Özkul Çiçek, Tente, Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri